вторник, 18 июня 2013 г.

10 модуль. Рефлексія

О! Яке чудове слово вивчили "Скафолдінг"! Зрозуміліше стало слово "Фасілітатор"! День вже не пройшов дарма! Окрім цього зрозуміліше стало звідки брати матеріали для майбутніх тренінгів, що і як проводити, за це окрема подяка нашим тренерам! Тиждень закінчився, а думок та ідей в голові, як нібито рік попрацював! Натхненні тренінгом чекаємо на проведення власних тренінгів, але все одно в голові багато питань "Як же раціонально розподілити час на тренінгу для студентів, які ще не знають самої специфіки даної програми? " і т.д. Але час розставить всі крапки, все стане на своє місце! сподіваюсь на краще, будемо надалі навчаючись навчати! 

2 комментария:

  1. Олено! У Вас все вийде! Раціональне використання часу - це справа самого часу. Чим більше тренінгів Ви проведете, тим більше у Вас розвинеться відчуття часу та здатність його раціонально використати. Хотілось би ще Вашу думку про перспективи програми у Вашому навчальному закладі

    ОтветитьУдалить
  2. В серпні у нас вже заплановано проведення тренінгів за 10 версією з викладачами, в подальшому зі студентами 4 курсів потів 3 та 2 курсів. При виконанні курсового проекту велика увага приділяється вдалому застосуванні ІКТ в тому числі і програми Intel. Грунтуючись на попередньому власному досвіді роботи "Експериментального майданчика" з питання впровадження програми в початковій школі планується подальша робота і за 10 версією. Вже традиційною для нашого коледжу є участь в конкурсах на кращий навчальний та виховний проект за програмою Intel, то будемо продовжувати цю чудову традицію - отримувати призові місця. Якщо навіть хтось з викладачів не буде застосовувати програму в повному обсязі, то 60-70% вмінь та навичок отримані на тренінгу будуть використовувати у своїй педагогічній діяльності. Програма "Intel. Навчання для майбутнього" надихай викладачів та студентів на творчість, народжує в наших головах цікаві ідеї, сприяє нашому зростанні як педагогів. З попереднього власного досвіду можу сказати, що жоден зі студентів, який пройшов тренінг не пожалкував про навчання! Випускники коледжу часто згадують саме про тренінги, вказують на те що саме навички отримані на тренінгах допомагають їм професійно адаптуватися в школі, продемонструвати свою креативність в роботі як з учнями як початкової школи так із школярами середньої, старшої ланки. В попередній версії зазначали, що програма не розрахована на використання в дитячих садках, але ми проводили і для студентів спеціальності "Дошкільна освіта" через деякий час ми впевнились, що не дарма! Елементи програми студенти-практиканти втілювали в життя і зазначали підвищення активності учнів на заняттях. Тому вважаємо доцільним проведення майстер-класів для студентів даної спеціальності з елементами програми "Intel. Навчання для майбутнього" Дякуємо за існування даної програми в нашій країні та бажаємо подальшого активного розвитку! Сподіваємось на активну співпрацю!

    ОтветитьУдалить